Hakkımızda
       Biz kimiz ?
    1961 yılında Merhum Münir PİR tarafından kurularak, İzmir'de serigrafi baskı tekniğini uygulayan ilk firma olan Pir Reklam'ın, dededen torunlara 3 nesildir mesleki başarılarıyla bilinen , Serigrafi Reklam sektöründe mektep olarak görülmeye devam eden bir firmayız.
   
       Neler yaparız?
   Serigrafi Baskı, Damla Etiket, Leksan Etiket, Metal Etiket, Opak- Şeffaf Etiketler, Şeffaf Kartvizit, Transfer Baskı, Sıcak Baskı, Tekstil Baskı
 
       Kalite Anlayışımız ?
   Dünya kanunlarının ilk maddesi olan "değişime" uyum sağlayarak teknoloji ve personel gelişimine önem veririz "yeni nesil, yeni fikir" mantığıyla gelişip geliştiriyoruz.
   SERİGRAFİ BASKI  konusundaki kalite iddaamız GÜVEN SERİGRAFİ'nin temel ilkesidir.
    DAMLA ETİKET üretiminde de bu iddaaya sahip olabilmek için İzmir'deki ilk damla döküm makinasını ithal ettik. Damla etiketlerimiz etikete temas edilmeden sararmayan,sertleşmeyen malzemeler ile makinada üretilir. Elde dökülen yani bir makina olmadan dökülen epoxy mine kullanmıyoruz.Bu ürün zamanla sararma , çatlama gibi problemler çıkartır.
   TAMPON BASKI bilindiği gibi serigrafi baskıya kıyasla daha az dayanıklı bir baskı tekniğidir, bunun için üst kalitede boya ve yardımcı malzemeler kullanarak dayanıklılığı maximum seviyeye getiriyoruz.Pratikliğinden dolayı tercih edilen kapalı hazneli az boya ile düşük mikron baskı yapılan makinalar kullanmıyoruz.
'' YÜZEYE TEMAS EDEN BOYA AZALDIKÇA DAYANIKLILIK AZALIR ''
   TEKSTİL BASKI ağırlıklı olarak dijital transfer şeklinde yapılır. Biz tekstil ürününün özelliğine göre boya seçimi yaparak ürünün üzerine direk baskı yapıyoruz , fırın ve pres işlemi uygulayıp çamaşır makinasında baskıya zarar vermeden rahatça yıkanabilir hale getiriyoruz. 
     
 
   Firmanızı, ürünlerinizi, piyasanızı ve hedef kitlenizi optimize ederek doğru sonuca ulaşıp sizin için en doğru reklamı yaparak muhtemel alıcılar üzerinde kalıcı etki bırakıp markalaşmanızı sağlıyoruz.
 
                                                                                                                                                                                                                         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2012 | Tüm Hakkı Saklıdır. İdeal Web Tasarım